www.kaktusy.com

cactus ,  kakteen ,  kaktusy , succulents ,  sukkulenten , sukulenty

Free cactus seed ! Kostenlos Kakteensamen! Semena zdarma !

CZ kaktusy zadarmo · SUPER-CD! · ENG free cactus · RUS gratis! · DE kakteen kostenlos · PICTURE GALLERY 2 · PICTURE GALLERY · RADIO/TV_PONCHITO · VFS photo contest · CITES · CACTUS LINKS

VFS photo contest

ZÁRUBA
JIRANEK
VODIČKA
PAVELKA
KAFKA
BOHATA
JILEK
DUPAL
DRÁPELA
KOTEK
OBITKOVA
TEVOLT

 

Vítězem prvního kola fotografické soutěže je pan Miloš Záruba.

Podrobné výsledky budou zveřejněny v nejbližších dnech.

 

 

VELKÁ FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ

 

Zveme všechny kaktusáře k účasti ve velké fotografické soutěži. Vítěz získá 1000,-Kč. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo zašle na naší adresu vlastní digitální obrázek, diapozitiv nebo klasickou fotografii s motivem "NEJHEZČÍ KAKTUS" (ev. sukulent). Diapozitivy a fotografie Vám zdarma oskenujeme a vrátíme doporučeným dopisem. Po té budou vystaveny společně s ostatními na soutěžní stránce. Každý autor může dát do soutěže maximálně 64 soutěžních obrázků. Všichni návštěvníci našich stránek mohou dát jednomu z obrázků svůj hlas. Autor obrázku, který získá nejvíce hlasů se stane vítězem a získá první cenu. Všechny obrázky budou vystaveny na našich stránkách. Uzávěrka není stanovena. Každý rok bude vyhlášen vítěz na konci roku.  Obrázky na soutěžní stránku budou zařazovány dle došlého pořadí.

 

HLASOVÁNÍ PRO NEJHEZČÍ OBRÁZEK.

 

Každý z návštěvníků našich stránek může dát své hlasy kterému-koliv z obrázků. Hlasování je zaktivováno, stačí když pošlete na kaktusy@kaktusy.com email a do předmětu napíšete číslo obrázku, který Vás nejvíce zaujal. Každý kalendářní den může dát kterýkoliv z návštěvníků našich stránek svůj jeden hlas pro kterýkoliv z vystavených obrázků. U přiděleného hlasu je rozhodující emailová adresa hlasujícího a číslo obrázku. Hlasovací lístky budou pravidelně vyhodnocovány. Za každý kalendářní den je možné od jedné konkrétní emailové adresy započítat pouze jeden hlas jednomu obrázku. Každý návštěvník může dát libovolný počet hlasů kterému-koliv z obrázků (i několika různým obrázkům), v jeden každý den však může dát maximálně jeden hlas jednomu obrázku . Každý hlasující, který odevzdá tímto způsobem hlasy pro soutěžní obrázky získá poukázku na nákup libovolného námi nabízeného zboží v hodnotě počtu hlasů, které odevzdal, maximálně však 50,-Kč / kalendářní rok. Hlasy se hodnotí pro každou emailovou adresu hlasujících samostatně, každý může hlasovat pouze s jednou emailovou adresou. Tj. za každé hlasování získáte poukázku na 1,-Kč, maximálně však 50,-Kč / kalendářní rok na nákup libovolného zboží, které prodáváme.

Zde je uveden postup zobrazení obrázku a umístění čísla obrázku:

 

a) Výběr soutěžícího

 

Po kliknutí na jméno se zobrazí náhledy obrázků.

 

 

 b) Prohlížení obrázků se provádí kliknutím na náhled .

 

 

 

c) Otevře se okno detailně zobrazující obrázek:

 

 


 

Šipka ukazuje umístění čísla obrázku,

které se používá pro hlasování.

 

 

 


 


You are here: Home-VFS photo contest

Previous Topic: RADIO/TV_PONCHITO Next Topic: CITES

Subtopics: ZÁRUBA JIRANEK VODIČKA PAVELKA KAFKA BOHATA JILEK DUPAL DRÁPELA KOTEK OBITKOVA TEVOLT